SK Kalju võistkond osaleb SEB 16. Tartu Rattamaratonil 16 liikmelise võistkonnaga.

SK Kalju värvides osalevad rattaspordi suurüritusel:

Marek Viikoja, Meelis Viikoja, Kevin Viikoja, Raiko Kimmel, Triin Veske, Peeter Tasane, Väino Kaur, Tarvo Kumel, Indrek Sauväli, Sander Sauväli, Urmas Parts, Siim Talts, Priit Eenraid, Peep Eenraid ja Jako Leidorp.

11. Kilingi-Nõmme triatlonilt sai Sindi Spordiklubi KALJU esindus 3 auhinnalist kohta.

Aigar Raja saavutas absoluutarvestuses 2. koha ning meeste vanuseklassis 1. koha.

Meeskondlikus arvestuses olid SK Kalju I meeskond 1. ja SK Kalju II meeskond 3. kohal.

Võistluste protokollid leiab siit.

SK Kalju I: Aigar Raja, Rainer Sildvee, Priit Talu

SK Kalju II: Indrek Sauväli, Marek Viikoja, Janek Viikoja

10. Kilingi-Nõmme triatlonilt tulid meie klubile jälle kõrged kohad.

Aigar Raja tuli individuaalselt esikohale ning meeskondade arvestuses pälvis Sindi Spordiklubi Kalju meeskond teise koha.

Aigar vahetusalas.

Pjedestaali teisel astmel seisavad vasakult Marek Viikoja, Aigar Raja ja Janek Viikoja.

Sindi Spordiklubi KALJU meeskond õnnelikult 41. Tartu Maratoni finišis.

Tartu Maraton õnnelikult selja taga ning õige aeg on anda väike ülevaade meie meeskonna tulemustest.

Nimi                   Stardi nr          Aeg            koht           osaletud (kordi)

PEEP EENRAID      2011              5:04:29        2654          3

Janek, Indrek ja Marek suusatamise suursündmuse eel.

Sindi Spordiklubi KALJU osaleb oma meeskonnaga 41. Tartu Maratonil.

41. Tartu Maratonile lähevad SK Kalju meeskonnas Sindi au kaitsma Allar Raja, Marek Viikoja, Janek Viikoja, Tarvo Kumel, Priit Eenraid, Peep Eenraid ja Indrek Sauväli.

Meie klubile tuli 2 Eesti meistritiitlit korraga

10-12 veebruar 2012 toimusid Maardus U19 ja U23 Eesti meistrivõistlused poksis. U19 Eesti meistriks tuli Danil Demidov ja U23 Eesti meister on Šamil Kurbanov. Mõlemad sportlased kuuluvad Sindi Spordiklubi Kalju ridadesse ning nende treener on Juri Možesov.

Pärnumaa lahtised meistrivõistlused sisesõudmises 2011

17.12.2011 jätkus EMT sisesõudesari Pärnumaa lahtiste meistrivõistlustega, kus osales ka kolmest Sindi Spordiklubi Kalju liikmest koosnenud TippGeo Spordihundid nimeline võistkond. Meeskondade arvestuses saavutati möödunud aasta meistritiitli kõrvale hõbemedal.

Sises6udmine_Kersti_Aigar.JPG

Kersti Poopuu ja Aigar Raja

Sises6udmine_Indrek_Sten_Erik.JPG

Indrek Sauväli ja Sten-Erik Anderson

Sises6udmine_autasustamine.JPG

Pjedestaali teisel astmel seisavad Sten-Erik Anderson, Indrek Sauväli, Kersti Poopuu, Aigar Raja. Pärnumaa meistriks tuli Maaülikooli võistkond ja kolmas koht kuulus Kilingi-Nõmme Gümnaasiumile.

Sises6udmine_Sander_2.JPG

Sindi poiss Sander Sauväli (fotol paremal) jäi D vanusegrupis napilt poodiumilt välja ja tuli neljandale kohale.

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin. Pildigalerii leiab siit.

Saarde triatlon 2011

Sindi Spordiklubi KALJU meeskond saavutas 9. Kilingi-Nõmme triatlonil meeskondlikus arvestuses 1. koha ja meie klubi liige Aigar Raja oli individuaalselt 2.

Täpsem ülevaade võistlusest ning lõpuprotokollid siin.

Poodiumi kõrgeimal astmel meie mehed: Ivo Viljus, Aigar Raja ja Priit Talu.