M.Miilberg 6.mälestusvõistluse mängude tulemused

 Mäng koosnes ühest geimist ja võitis võistkond, kes sai 21 punkti täis.  

                                               Alagrupid  

           I                                II                                        III                                                                       

1.  VK Urge                  1. Bravo                                 1. ALKA

2.  MP400                    2. TimbuLimbu                     2. Valge vares

3.  Erasektor               3. Kullerkupp                        3. M & M

4.  Molten                    4. II koht                               4. Vanem mees juba

5.  SVIN                        5. Ilusad                                5. Topelt ei kärise

6. Taaven                     6. Meie                                              

                                               Naiskonnad

                                             1.      Piilud

                                             2.      Unistajad

                                             3.      Uuups

                                             4.      Kiisud

                                             5.      Äpuhh

                                             6.      Maag    -  ei võistelnud

 

                            MÄNGUDE JÄRJEKORD ja tulemused  

 

 I  väljak                                                                            II väljak

 

1.      VK Urge – Taaven  13:21                    1. Bravo  -  Meie                 21:5

2.      MP400 – Svin           21:15                   2. TimbuLimbu  -  Ilusad  21:10

3.      Erasektor – Mollten   21:17                3. Kullerkupp  -  II koht   21:11

4.     Valge vares-Topelt ei kärise 7:21 4. M & M  -  Vanem mees juba 15:21

5.      Taaven  -  Molten         14:21               5. Meie  -  II koht                17:21

6.      SVIN  -  Erasektor        9:21                  6. Ilusad  -  Kullerkupp      10:21

7.      VK Urge  -   MP400      12:21                 7. Bravo  -  TimbuLimbu  21:18

8.      M & M  - Topelt ei kärise 14:21            8. ALKA  -  Valge vares    18:21

9.      MP400  - Taaven           21:7                 9. TimbuLimbu  -  Meie    21:18

10.  Erasektor  - VK Urge      21:13             10.Kullerkupp  -  Bravo       11:21

11.  Molten  -  SVIN                17:21             11. II koht  -  Ilusad              21:8

12.  M & M  -  ALKA      11:21         12. Vanem mees - Topelt ei kärise 17:21

                        Naised alustavad orienteeruvalt  12.30

                                                                         13. Taaven  - SVIN              11:21

13.  Unistajad  -  Äpuhh      21:12               14. Meie –Ilusad                   16:21

14.  Uuups  -  Kiisud            21:1                  15.  ALKA  -  Vanem mees  21:12

                                                                          16. VK Urge  -  Molten        21:15

15.  Äpuhh  -  Uuups      8:21                        17. Bravo  -  II koht              21:14

16.  Piilud  -  Unistajad   12:21                     18. MP400  -  Erasektor       21:19

                                                                     19. TimbuLimbu – Kullerkupp 21:19

17.  Uuups  -  Piilud        21:12                      20. Valge vares  -  M & M   17:21

18.  Kiisud  -  Äpuhh       21:11                      21. Erasektor  -  Taaven      21:13

                                                                           22. Kullerkupp  -  Meie        19:21

19.  Piilud  - Kiisud         21:20                       23. Molten  -  MP400           7:21

20.  Unistajad  -  Uuups   5:21                       24. II koht – TimbuLimbu  18:21

                                                                  25. Vanem mees - Valge vares  15:21

21.  Kiisud  -  Unistajad    10:21               26. Topelt ei kärise  -  Alka  21:10

22.  Äpuhh  -  Piilud          13:21                     27. SVIN   -  VK Urge         21:11

                                                                            28. Ilusad  -  Bravo              6:21

 

Meeste finaali pääses iga alagrupi võitja ja mängiti kolm geimi 15 punktini.