7. Martin Miilbergi turniiri tulemused

PLOKK.JPG

03. detsembril 2011 toimus Sindi Gümnaasiumi võimlas 7. Martin Miilbergi mälestusturniir paaris võrkpallis. Täname kõiki osalenud võrkpallureid ning turniiri korraldamise toetajaid.

NAISED I-III

MM_N_I.JPG MM_N_II.JPG MM_N_III.JPG

I koht                                 II koht                                  III koht

Airi Kasela ja Triin Filippov     Sille Sisas ja Elise Algo            Reeli Rehe ja Kristiina Tõkke

MEHED I-III

MM_M_I.JPG MM_M_II.JPG MM_M_III.JPG

I koht                                         II koht                                   III koht

Robin Ristmäe ja Elari Idvand        Andrus Madisson ja                  Karel Pais ja Kristiina Tõkke

                                                 Tambet Kruusimaa

NAISKONNAD:

1. Lendorav               (Pille Viies, Leiu Lepik)     TRIIN.JPG

2. Päiksekiir              (Eveli Iloste, Siiri Univer)

3. E&E                       (Elis Ein, Eneli Maal)

4. EASS                      (Elise Algo, Sille Sisas)

5. Triin&Airi              (Triin Filippov, Airi Kasela)

6. Äpuhh                     (Ülle Miil, Meeta Allika)

7. KAOS                    (Kristiina Tõkke, Reeli Rehe)

8. Nora                       (Ene Viigimäe, Helena Kurm) 

 

 

 

 

MEESKONNAD:

SVEN_MYRKA.JPG 1. M&M                    (Sven Saul, Toomas)

 2. PUKA                     (Urmas Parts, Marek Jürgenson)

3. TaaToo                  (Rain Taaler, Deigo Toots)

4. Ats&Tambet (Andrus Madisson, Tambet Kruusimaa)

5. Mirx&AreMell     (Mirko Kersalu, Meelis Merilaine)

6. Mürka&Sven        (Ülar Kond, Sven Lossmann)

7. Kallakas Lääne     (Urmo Kallakas, Urmas Lääne)

8. Erko&Andres        (Erko Tuhkanen, Andres Somer)

9. 2V2                         (Meelis Ventsel, Tair Anton)

10. Elts&Robin          (Elari Idvand, Robin Ristmäe)

11. KAOS                  (Karel Pais, Kristiina Tõkke)

 

ALAGRUPID:

         NA                                                NB

1. Triin&Airi                                     1. E&E

2. EASS                                             2. Lendoravvolle_mees.jpg

3. Äpuhh                                            3. KAOS

4. Päiksekiir                                      4. Nora


            MA                                                MB                                     MC

1. Ats&Tambet                                 1. Kallakas Lääne              1. KAOS

2. TaaToo                                          2. Mirx&AreMell                  2. 2V2

3. Mürka&Sven                                3. Elts&Robin                       3. Erko&Andres

4. M&M                                              4. PUKA

MÄNGUDE TULEMUSED:

1. Väljak                                                          2. Väljak

1. TaaToo-Mürka&Sven      24:30               1. Mirx&AreMell-Elts&Robin        12:30

2. Ats&Tambet-M&M         30:25                2. Kallakas Lääne-PUKA     29:30

3. TaaToo-M&M      30:29                             3. Mirx&AreMell-PUKA     21:30

4. KAOS-Erko&Andres       30:12                4. Triin&Airi-Päiksekiir       30:9

5. Ats&Tambet-TaaToo       30:29              5. E&E-Nora  17:30

6. Kallakas Lääne-Mirx&AreMell 30:14     6. EASS-Äpuhh          30:13

7. KAOS-2V2             22:30                           7. Lendorav-KAOS   11:30

8. Mürka&Sven-M&M       30:17                   8. Triin&Airi-EASS   30:16

9. Elts&Robin-PUKA           30:25                  9. E&E-Lendorav      30:21

10. 2V2-Erko&Andres          30:14              10. Äpuhh-Päiksekiir            26:30

11. Ats&Tambet-Mürka&Sven       30:27   11. KAOS-Nora         30:26

12. Kallakas Lääne-Elts&Robin 25:30       12. Triin&Airi-Äpuhh            30:8

¼ finaal Puka-2V2                16:30              13. E&E-KAOS         25:30

¼ finaal Mürka&Sven-KAOS         23:30     14. EASS-Päiksekiir 30:14

½ finaal Ats&Tambet-2V2   30:29              15. Lendorav-Nora    6:30

½ finaal Elts&Robin-KAOS 30:19                ½ finaal Triin&Airi-Nora      30:15

I-II Ats&Tambet-Elts&Robin 14:30            ½ finaal KAOS-EASS           26:30

III-IV 2V2-KAOS     28:30                             I-II Triin&Airi-EASS 30:12

                                                                          III-IV Nora-KAOS    27:30

TAIR.JPG

ALAGRUPPIDE PROTOKOLLID:

MM_ALAGRUPID.JPG