Eesti juunioride mv vene kabes 2015, Janet Tamm, Karel Paan, Mayken Haava, Arvi Tamm, Isabella Lepik, Gretemari Metsaveer, Marion Tõldsepp, Hendrik Tamm.JPG

SINDI SK KALJU kabetajate tulemused 2015.a.

Treener: Arvi Tamm

Hendrik Tamm, juunior.

1. 22.-25.01 Mehed Narva X

2. 07.02 Pärnu I

3. 15.02 Juuniorid Tallinn I

4. 28.02 Linnad Valga II

5. 19.-22.03 Juuniorid Tallinn I

6. 29.03 Mehed Häädemeeste II

7. 11.04 Noorte klubid Tallinn IV

8. 12.04 Noorte klubid Tallinn III

9. 13.06 Täiskasvanud Lohusalu IX

10. 01-07. VIII Tallinn XX

11. 01-07. VIII Noored, välk. Tallinn XVIII

12. 04.-06.09 Balti klubid Riia II

13. 17.09 Nõmme turniir Tallinn I

14. 12.09 Mehed, välk Tallinn III

15. 15.10 Nõmme turniir Tallinn II

16. 17.10 Abja-Paluoja II

17. 25.10 Juuniorid Tallinn I

18. 12.11 Nõmme turniir Tallinn III

19. 28.-29.11 Tallinn I

20. 14.-15.11 Paikuse I

21. 17.12 Nõmme turniir Tallinn I

22. 20.12 Tallinn XV

23. 20.12 PARIM EESTI KABELIIDU NOORKABETAJA 2015.a.

 

 

Janet Tamm, naine.

1. 22.-25.01 Naised Narva III

2. 07.02 Pärnu I

3. 21.-24.02 Naised Jõgeva V

4. 28.02 Linnad Valga II

5. 03.-05.04 Nõmme kevad Tallinn XXXXIII

6. 02.05 Naised, välk Tallinn VII

7. 01-07. VIII Tallinn XIV

8. 12.09 Naised, välk Tallinn IV

9. 13.09 Naised, kiir Tallinn II

10. 17.09 Nõmme turniir Tallinn VIII

11. 15.10 Nõmme turniir Tallinn X

12. 17.10 Abja-Paluoja V

13. 14.-15.11 Paikuse I

14. 12.11 Nõmme turniir Tallinn IX

15. 28.-29.11 Tallinn V

16. 20.12 Tallinn XXXVI

 

Jorm Roots, kadett.

1. 28.02 Linnad Valga II

2. 07.-08.03 Kadetid Tallinn VII

3. 14.03 Juuniorid, VT Tallinn V

4. 19.-22.03 Juuniorid Tallinn VII

5. 01-07. VIII Tallinn XXVIII

6. 01-07. VIII Noored, välk. Tallinn XXVII

7. 17.10 Abja-Paluoja II

8. 10.10 Kadetid Tallinn IV

9. 17.10 Abja-Paluoja II

10. 14.-15.11 Paikuse I

 

Gretemari Metsaveer, juunior.

1. 11.04 Noorte klubid Tallinn IV

2. 12.04 Noorte klubid Tallinn III

3. 17.10 Abja-Paluoja I

4. 24.10 Juuniorid, VT Tallinn VI

 

Grete Hartwich, kadett.

1. 28.02 Linnad Valga II

2. 29.03 Neiud Häädemeeste I

3. 17.10 Abja-Paluoja V

 

Margit Viies, kadett

1. 10.10 Kadett Tallinn XI

2. 17.10 Abja-Paluoja II

3. 14.-15.11 Paikuse I

 

Karel Paan, juunior.

1. 29.03 Mehed Häädemeeste X

2. 11.04 Noorte klubid Tallinn IV

3. 12.04 Noorte klubid Tallinn III

4. 24.10 Juuniorid Tallinn XII

 

Mihkel Tomberg, juunior.

1. 29.03 Mehed Häädemeeste XI

2. 11.04 Noorte klubid Tallinn IV

3. 12.04 Noorte klubid Tallinn III

4. 14.-15.11 Paikuse IV

 

Isabella Lepik, minikadett.

1. 26.09 Minikadett Tallinn V

2. 10.10 Kadett Tallinn XIV

3. 17.10 Abja-Paluoja II

4. 24.10 Juunior Tallinn X

5. 14.-15.11 Paikuse II

 

Mayken Haava, kadett

1. 29.03 Neiud Häädemeeste III

2. 10.10 Kadett Tallinn XVI

3. 24.10 Juunior Tallinn XI

 

Marion Tõldsepp, kadett.

1. 29.03 Neiud Häädemeeste II

2. 10.10 Kadett Tallinn XII

3. 17.10 Abja-Paluoja III

4. 24.10 Juunior Tallinn IX

 

Laura-Lizett Tsukker, minikadett.

1. 10.10 Kadett Tallinn XIII

 

Mirko Aer, minikadett.

1. 10.10 Minikadett Tallinn XVI

2. 14.-15.11 Paikuse II

 

Kenno Radsin, minikadett.

1. 14.-15.11 Paikuse III

 

Lennart-Samuel Talviku, minikadett.

1. 14.-15.11 Paikuse IV

 

Kendra Radsin, pisikadett.

1. 14.-15.11 Pärnumaa MV Paikuse III

 

Marko Šorin, mees.

1. 07.02 Pärnu I

 

Arvi Tamm, mees.

1. 22.-25.01 Mehed Narva XII

2. 28.02 Linnad Valga II

3. 29.03 Mehed Häädemeeste XI

4. 01-07. VIII Tallinn XIV

5. 20.12 Tallinn XXXVI

 

04.05.-05.05. 2013.a. toimusid Tallinnas Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100 ruutu) ja vene kabes (64 ruutu). Osalesid ka Sindi SK Kalju noorkabetajad koosseisus: Hendrik Tamm, Mihkel Tomberg, Karmel Kostabi ja Janet Tamm.
Noored olid tublid; rahvusvahelises kabes saavutati Nõmme KK-1 ja Lasnamäe MKK-1 järel auväärne III koht, üldse oli 6 võistkonda. Vene kabes saavutasid meie noored 9 võistkonna seas IV koha, (I-koht Lasnamäe MKK-1, II-koht Nõmme KK-1 ja III koht Nõmme KK-2).

Sindi SK Kalju kabenoorte võistkond; (vasakult) Hendrik Tamm, Mihkel Tomberg, Karmel Kostabi, Janet Tamm ja treener Arvi Tamm.JPG

Hendrik Tamm, Mihkel Tomberg, Karmel Kostabi, Janet Tamm, Arvi Tamm

 

Hendrik Tamm´e 2012.a tulemused.

Janet Tamme´e 2012.a tulemused.

 

Eesti meeste 57. meistrivõistluste valikturniir 28.-29. 01. 2012.a.

Osales 10 võistlejat, kellest finaali sai pääseda ainult 6. Edasimineku kindlustas

endale ka Hendrik Tamm, jagades 4-6 kohta.

Eesti meeste 57. meistrivõistluste finaalturniiri I-etapp 03.-05.02.2012.a.

II-etapp 10.-12.02.2012.a.

Finaalis oli samuti 10 võistlejat, 4 eelmise aasta parimat ja 6 valikturniirist.

 

Lõpptulemus:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jrk.nr

nimi

klubi

FMJD
reiting

tiitel

UP

AU

RV

HT

TT

IV

VL

RR

KP

punkte

koht

1.

Uno Plakk

Jõgeva KK

2015

 

*

0

0

1

2

2

0

2

1

2

10

5.

2

Arno Uutma

Jõgeva KK

2145

mf

2

*

1

2

1

1

2

1

1

1

12

II

3

Raido Värik

Nõmme KK

2256

mi

2

1

*

2

2

2

2f

1

1

1

14

I

4

Hendrik Tamm

Pärnu SL / SK "Kalju"

1957

 

1

0

0

*

2

1

2

1

1

1

9

6.

5

Tarmo Tulva

Lasnamäe MKK

1974

 

0

1

0

0

*

1

2

0

1

2

7

7.

6

Ivo Vana

Hiiumaa KK

2023

 

0

1

0

1

1

*

1

0

0

1

5

9.

7

Eljus Šipovski

Lasnamäe MKK

1921

 

2

0

0f

0

0

1

*

0

0f

0

3

10.

8

Villem Lüüs

Lasnamäe MKK

2144

mf

0

1

1

1

2

2

2

*

1

1

11

4.

9

Raivo Rist

Hiiumaa KK

2193

mf

1

1

1

1

1

2

2f

1

*

2

12

III

10

Kalev Parksepp

Lasnamäe MKK

2026

 

0

1

1

1

0

1

2

1

0

*

7

8.

 

Eesti naiste 40. meistrivõistluste finaalturniiri I-etapp 03.-05.02.2012.a.

II-etapp 10.-12.02.2012.a.

Mängiti 2 ringi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jrk.nr

nimi

klubi

FMJD
reiting

tiitel

PV

KV

MA

JT

JS

punkte

koht

1

Piret Viirma

Järvamaa KK

2103

mff

*

2/1

2/1

2/1

2/2

13

I

2

Kaari Vainonen

Lasnamäe MKK

2116

mff

0/1

*

1/2

1/2

2/1

10

III

3

Marika Azojan

Jõgeva KK

2104

mff

0/1

1/0

*

2/2

2/2

10

II

4

Janet Tamm

Pärnu SL / SK "Kalju"

1898

 

0/1

1/0

0/0

*

1/1

4

4

5

Joanna Sild

Lasnamäe MKK

1917

 

0/0

0/1

0/0

1/1

*

3

5

 

Arvi_Tamm_vs_Arno_Uutma_web.jpg

Arvi Tamm vs RV suurmeister ja Eesti meister Arno Uutma

VILLEM_LUUS_RVmeister_vs_Hendrik_Tamm_web.jpg

RV meister ja Eesti meister Villem Luus vs Hendrik Tamm

Marika_Azojan_RVmeister_vs_Janet_Tamm_web.jpg

RV meister ja Eesti meister Marika Azojan vs Janet Tamm