Võistluste protokoll vanuseklasside kaupa

MV -1965






Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Aivar Vaus M 1963 MV Harku Sõudespinning 4000 05:12,2
2 Dag Kivila M 1964 MV A2K 4000 05:41,1








M 1966-1996





Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Allar Raja M 1983 M SK Kalju 4000 04:31,0
2 Indrek Vait M 1981 M  Harku Sõudespinning 4000 04:33,5
3 Joosep Laos M 1992 M SK Kalev 4000 04:51,0
4 Marko Kadakas M 1978 M  Harku Sõudespinning 4000 04:51,3
5 Jako Leidorp M 1978 M SK Kalju 4000 05:03,7
6 Aigar Raja M 1979 M SK Kalju 4000 05:07,1
7 Väino Kaur M 1967 M SK Kalju 4000 05:11,1
8 Marek Viikoja M 1976 M SK Kalju 4000 05:12,7
9 Indrek Sauväli M 1974 M SK Kalju 4000 05:18,9
10 Margo Post M 1977 M Püha Loomaaed 4000 05:22,7
11 Roman Jõerand M 1984 M   4000 05:30,4
12 Taavi Reimets M 1982 M   4000 05:48,6








M18 1997-2000





Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Marko Laius M 1997 M18 SK Kalev 4000 04:53,6
2 Johann Poolak M 1997 M18 SK Kalev 4000 05:09,5
3 Carl Tõnismann M 1997 M18 JK Kalev 4000 05:17,7
4 Hans-Patrick Müür M 1998 M18 JK Kalev 4000 05:32,2
5 Brayn Tölp M 1998 M18 JK Kalev 4000 05:35,1
6 Germo Kunimägi M 1998 M18 JK Kalev 4000 05:39,6
7 Sander Sauväli M 2000 M18 SK Kalju 4000 05:46,2
8 Jan Loos M 2000 M18 Rave 4000 06:29,0








M14 2001-





Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Romi Lepikmäe M 2001 M14 JK Kalev 2000 02:59,5
2 Maik Salla M 2002 M14 JK Kalev 2000 03:10,8
3 Kevin Kubilius M 2001 M14 JK Kalev 2000 03:12,9
4 Claid Põrk M 2002 M14 JK Kalev 2000 03:19,1
5 Kermo Valgemäe M 2001 M14 JK Kalev 2000 03:24,3
6 Virgo Mitt 2005 M14 Rave 2000 03:33,2
7 Erik Kunimägi M 2001 M14 JK Kalev 2000 03:34,5
8 Mairon Milistver M 2002 M14 JK Kalev 2000 03:34,7
9 Ken Post M 2003 M14 Rave 2000 03:35,8
10 Mark Kirbits M 2004 M14 JK Kalev 2000 03:35,9
11 Carl-Marcus Teras M 2003 M14 Rave 2000 03:53,8
12 Karl-Vahur Vahemets M 2006 M14 Rave 2000 03:55,7
13 Reino Tappo M 2004 M14 JK Kalev 2000 03:59,8
14 Richard Kiviselg M 2003 M14 Rave 2000 04:22,2








NV -1965






Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Aino Väin N 1964 NV   2000 03:16,6








N 1966-1998





Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Kaisa Pajusalu N 1989 N SK Kalev 4000 05:32,2
2 Tiina Kapten N 1974 N  Harku Sõudespinning 4000 05:47,2
3 Triin Toode N 1985 N Tippgeo 4000 06:37,8
4 Kristi Pajo N 1976 N Rave 4000 06:51,2
5 Eva-Christine Pajo N 1998 N Rave 4000 07:05,6








N16 1999-





Koht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi distants aeg
1 Kristel Gustavson N 1999 N16 SK Kalev 2000 02:54,3
2 Mailis Salla N 2002 N16 JK Kalev 2000 03:28,4
3 Brigita Jõekäär N 2003 N16 Rave 2000 03:44,9
4 Vanessa Viikoja N 2005 N16

SK Kalju

2000 03:58,7

 

Üldparemusjärjestus

2000 m





Üldkoht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi aeg
1 Kristel Gustavson N 1999 N16 SK Kalev 02:54,3
2 Romi Lepikmäe M 2001 M14 JK Kalev 02:59,5
3 Maik Salla M 2002 M14 JK Kalev 03:10,8
4 Kevin Kubilius M 2001 M14 JK Kalev 03:12,9
5 Aino Väin N 1964 NV   03:16,6
6 Claid Põrk M 2002 M14 JK Kalev 03:19,1
7 Kermo Valgemäe M 2001 M14 JK Kalev 03:24,3
8 Mailis Salla N 2002 N16 JK Kalev 03:28,4
9 Virgo Mitt 2005 M14 Rave 03:33,2
10 Erik Kunimägi M 2001 M14 JK Kalev 03:34,5
11 Mairon Milistver M 2002 M14 JK Kalev 03:34,7
12 Ken Post M 2003 M14 Rave 03:35,8
13 Mark Kirbits M 2004 M14 JK Kalev 03:35,9
14 Brigita Jõekäär N 2003 N16 Rave 03:44,9
15 Carl-Marcus Teras M 2003 M14 Rave 03:53,8
16 Karl-Vahur Vahemets M 2006 M14 Rave 03:55,7
17 Vanessa Viikoja N 2005 N16 SK Kalju 03:58,7
18 Reino Tappo M 2004 M14 JK Kalev 03:59,8
19 Richard Kiviselg M 2003 M14 Rave 04:22,2





















4000 m





Üldkoht Nimi M/N Sünniaasta vanuseklass Klubi aeg
1 Allar Raja M 1983 M SK Kalju 03:31,0
2 Indrek Vait M 1981 M  Harku Sõudespinning 04:33,5
3 Joosep Laos M 1992 M SK Kalev 04:51,0
4 Marko Kadakas M 1978 M  Harku Sõudespinning 04:51,3
5 Marko Laius M 1997 M18 SK Kalev 04:53,6
6 Jako Leidorp M 1978 M SK Kalju 05:03,7
7 Aigar Raja M 1979 M SK Kalju 05:07,1
8 Johann Poolak M 1997 M18 SK Kalev 05:09,5
9 Väino Kaur M 1967 M SK Kalju 05:11,1
10 Aivar Vaus M 1963 MV Harku sõudespinning 05:12,2
11 Marek Viikoja M 1976 M SK Kalju 05:12,7
12 Carl Tõnismann M 1997 M18 JK Kalev 05:17,7
13 Indrek Sauväli M 1974 M SK Kalju 05:18,9
14 Margo Post M 1977 M Püha Loomaaed 05:22,7
15 Roman Jõerand M 1984 M   05:30,4
16 Kaisa Pajusalu N 1989 N SK Kalev 05:32,2
17 Hans-Patrick Müür M 1998 M18 JK Kalev 05:32,2
18 Brayn Tölp M 1998 M18 JK Kalev 05:35,1
19 Germo Kunimägi M 1998 M18 JK Kalev 05:39,6
20 Dag Kivila M 1964 MV A2K 05:41,1
21 Sander Sauväli M 2000 M18 SK Kalju 05:46,2
22 Tiina Kapten N 1974 N  Harku Sõudespinning 05:47,2
23 Taavi Reimets M 1982 M   05:48,6
24 Jan Loos M 2000 M18 Rave 06:29,0
25 Triin Toode N 1985 N Tippgeo 06:37,8
26 Kristi Pajo N 1976 N Rave 06:51,2
27 Eva-Christine Pajo N 1998 N Rave 07:05,6