Sindi Spordipäevade jooks

Tillujooksudel osalejad

Nr Nimi vanus Koht
1. Jaroslava Murzina 2 1.
2. Trevor Aola 3 1.
3. Hedvig Lokutševski 3 1.
4. Gevin Metsaveer 3 1.
5. Heete Karlep 2 1.
6. Isabella Markina 3 1.
7. Kaspar Kennet Juninen 1 1.
8. Hannah Meribell Juninen 1 1.
9. Kristo Trummal 2 1.
10. Revo Nicholas Raadik 3 1.
11. Keron Dominic Raadik 3 1.
12. Heleene Lankov 3 1.
13. Karmen Uibo 3 1.
14. Arseni Petrov 6 1.
15. Jesper Roman 6 1.
16. Kertu Mitt 4 1.
17. Grete Tammsalu 5 1.
18. Uku Troi 5 1.
19. Matilda Mitt 6 1.
20. Tenar Eensalu 5 1.
21. Robin Roman 5 1.
22. Mirtel Akkaja 5 1.
23. Greta-Liisi Metsaveer 6 1.
24. Ramon Uibo 5 1.
25. Kerle Trummal 5 1.
26. Jörgen Susi 6 1.
27. Karolin Jõe 4 1.
28. Remi Vesselov 5 1.
29. Enriko Puusild 6 1.
30. Jesper Pulst 5 1.
31. Brenet Juninen 5 1.
32. Greteliis Roots 6 1.
33. Martabell Roots 4 1.
34. Erki Ojamäe 5 1.
35. Ruuben Burket 6 1.




Loosiauhinnad võitsid Kaspar Kennet Juninen ja Jesper Pulst.

Sindi Spordipäevade jooks




Üldprotokoll




Nr Nimi P/T V_kl aeg Koht Koht_V_kl
30 Raimond Uibo P U13 00:01:58 1. I
38 Mihail Mõrzin P U11 00:02:11 2. I
17 Jaan Junson P U9 00:02:13 3. I
33 Johanna Kivimäe T U9 00:02:13 4. I
28 Jorke Patrick Raadik P U13 00:02:15 5. II
12 Meribel Merisaar T U9 00:02:19 6. II
10 Lennart-Samuel Talviku P U9 00:02:24 7. II
2 Nora-Liis Esken T U11 00:02:24 8. I
34 Marek Juninen P U9 00:02:27 9. III
11 Roy Saadre P U11 00:02:29 10. II
25 Rocco Saadre P U11 00:02:30 11. III
4 Marko Šimanis P U13 00:02:35 12. III
40 Ron-Jakob Eensalu P U9 00:02:36 13. IV
20 Frederik Bärlin P U9 00:02:37 14. V
13 Meeri Meedla T U11 00:02:38 15. II
9 Gevert Aola P U9 00:02:47 16. VI
21 Laura Liis Kleine T U11 00:02:51 17. III
29 Polina Murzina T U9 00:02:55 18. III
37 Mark Petrov P U9 00:02:57 19. VII
18 Vanessa Viikoja T U11 00:02:57 20. IV
6 Kaari Kasemaa T U9 00:02:59 21. IV
35 Kaur Kasemaa P U11 00:03:04 22. IV
5 Emma-Brit Leppoja T U9 00:03:06 23. V
32 Mirten-Mai Raudnagel T U9 00:03:11 24. VI
14 Mirelle Juninen T U9 00:03:43 25. VII
Sindi Spordipäevade rattasõit

Tillusõitudel (400 m) osalejad

Nr Nimi sünniaasta Koht
1. Robin Roman 2010 1.
2. Jesper Roman 2008 1.
3. Kertu Mitt 2011 1.
4. Aron Luhakivi 2011 1.
5. Lisanna Kupp 2010 1.
6. Laura Kupp 2009 1.
7. Brenet Juninen 2010 1.
8. Tenar Eessalu 2010 1.
9. Eneli Eenraid 2010 1.
10. Ereli Eenraid 2010 1.
11. Martabel Roots 2010 1.
12. Herman Hindreus 2011 1.
13. Artur Karlep 2010 1.
14. Greeta-Liisi Metsaveer 2009 1.
15. Matilda Mitt 2009 1.
16. Mirtel Akkaja 2010 1.
17. Remi Vesselov 2010 1.
18. Kerle Trummal 2010 1.
19. Jörgen Susi 2009 1.
20. Uku Troi 2010 1.
21. Trevor Aola 2011 1.
22. Hanna-Meribel Juninen 2013 1.
23. Kaspar-Kennet Juninen 2013 1.
24. Isabella Markina 2012 1.
25. Hedvig Lokutšievski 2012 1.
26. Heete Karlep 2012 1.
27. Gevin Metsaveer 2012 1.
28. Helene Lankov 2012 1.
29. Saamuel Mitt 2013 1.
30. Kristo Trummal 2012 1.
31. Revo Raadik 2011 1.
32. Keron Raadik 2011

1.

Sindi Spordipäevade rattasõidud



Protokoll




1800 m




Nr Nimi P/T V_kl aeg Koht
8 Virgo Mitt P U12 00:06:21 1.
25 Jorke Patrick Raadik P U12 00:06:42 2.
22 Markus Šimanis P U12 00:07:16 3.
2 Mihail Mõrsin P U12 00:07:57 4.
16 Marek Juninen P U12 00:08:06 5.
4 Fred Hussar P U12 00:08:12 6.
3 Karl Hussar P U12 00:08:15 7.
5 Kaur Kasemaa P U12 00:09:21 8.
1800 m




Nr Nimi P/T V_kl aeg Koht
24 Nora-Liis Esken T U12 00:08:19 1.
12 Vanessa Viikoja T U12 00:08:39 2.
1200 m




Nr Nimi P/T V_kl aeg Koht
11 Jaan Junson P U9 00:04:24 1.
1 Lennart-Samuel Talviku P U9 00:04:38 2.
7 Gevert Aola P U9 00:04:43 3.
9 Joonas Reimers P U9 00:04:48 4.
12 Frederik Bärlin P U9 00:05:24 5.
18 Ron-Jakob Eensalu P U9 00:05:38 6.
13 Henriko Puusild P U9 00:06:46 7.
1200 m




Nr Nimi P/T V_kl aeg Koht
10 Emily Milistver T U9 00:05:06 1.
15 Mirelle Juninen T U9 00:05:15 2.
19 Emma Britt Leppoja T U9 00:05:57 3.
20 Mirten Mai Raudnagel T U9 00:06:05 4.
6 Kaari Kasemaa T U9 00:06:27 5.
14 Laura Kupp T U9 00:06:59 6.
17 Greteliis Roots T U9 DNF