LÕPUPROTOKOLL











Moller Auto Pärnu jalgrattasari'15 X etapp, Sindi


Temperatuur kell 10:00 18oC



13.sept.15




kell 12:00 18oC











Osalejaid  

































Jrk NR perekonnanimi eesnimi sugu sünniaasta vanus van-kl Klubi Stardiaeg Finišiaeg TULEMUS 1.pool- finaali koht 2.pool- finaali koht Finaali koht
M













1 53 Post Margo M 1977 38 M Team Bike rattaremont 0:19:30,0 0:21:43,0 0:02:13,0 I
I
2 121 Laine Mihkel M 1989 26 M CC Rota Mobilis 0:16:30,0 0:18:40,0 0:02:10,0
I II
3 63 Kimmel  Raiko M 1984 31 M SK Kalju 0:16:00,0 0:18:09,0 0:02:09,0 II
III
4 76 Seegel Raul M 1989 26 M   0:14:30,0 0:16:50,0 0:02:20,0
II IV
5 26 Kiviselg Kerol M 1983 32 M RAVE RATTAKLUBI 0:16:30,0 0:18:45,0 0:02:15,0
III
6 124 Aola  Gert M 1984 31 M SK KALJU 0:07:30,0 0:09:49,0 0:02:19,0 III

7 135 Viikoja  Janek M 1979 36 M   0:37:00,0 0:39:19,0 0:02:19,0
IV
8 4 Nõmtak Sven-Erik M 1968 47 M   0:15:30,0 0:17:54,0 0:02:24,0


9 14 Läänesaar Reimo M 1985 30 M   0:32:30,0 0:35:03,0 0:02:33,0


10 183 Truu Heigo M 1987 28 M   0:32:30,0 0:35:04,0 0:02:34,0


11 11 Einla Marek M 1984 31 M   0:14:00,0 0:16:37,0 0:02:37,0


12 84 Lilleste  Jürgen M 1997 18 M   0:13:30,0 0:16:07,0 0:02:37,0


13 71 Martson Andres M 1968 47 M Harmet SK 0:17:30,0 0:20:09,0 0:02:39,0


14 180 Lelov Andrus M 1970 45 M   0:14:00,0 0:16:48,0 0:02:48,0


15 66 Kalmer Andres M 1973 42 M A2K SK 0:15:00,0 0:17:51,0 0:02:51,0


M11                      


1 18 Kiviselg Richard M 2005 10 M11 RAVE RATTAKLUBI 0:00:30,0 0:03:45,0 0:03:15,0


2 103 Aola  Gevert M 2008 7 M11 Kalev SK 0:00:30,0 0:03:56,0 0:03:26,0


3 127 Juninen Marek M 2005 10 M11   0:04:00,0 0:07:44,0 0:03:44,0


4 123 Valgenberg Kren M 2006 9 M11   0:02:00,0 0:05:55,0 0:03:55,0


5 17 Kiviselg Kerhard M 2007 8 M11 RAVE RATTAKLUBI 0:02:30,0 0:06:34,0 0:04:04,0


6 137 Maripuu Markkus M 2006 9 M11   0:31:30,0 0:35:55,0 0:04:25,0


M14                      


1 15 Stimmer Sander M 2002 13 M14 Kalev SK 0:43:00,0 0:45:30,0 0:02:30,0


2 30 Kubilius Kevin M 2001 14 M14 Kalev SK 0:26:30,0 0:29:16,0 0:02:46,0


3 21 Mitt Virgo M 2005 10 M14 RAVE RATTAKLUBI 0:01:30,0 0:04:27,0 0:02:57,0


4 133 Uibo Raimond M 2003 12 M14   0:02:00,0 0:05:26,0 0:03:26,0


M17                      


1 134 Viikoja  Kevin M 1999 16 M17   0:26:00,0 0:28:33,0 0:02:33,0


2 2 Sauväli Sander M 2000 15 M17 SK Kalju 0:08:00,0 0:10:42,0 0:02:42,0


3 20 Loos Jan M 2000 15 M17 RAVE RATTAKLUBI 0:02:30,0 0:05:14,0 0:02:44,0


M50                      


1 43 Kanniste Jaak M 1960 55 M50 A2K SK 0:28:00,0 0:30:23,0 0:02:23,0 IV

2 54 Kiisk Raivo M 1961 54 M50 A2K SK 0:13:30,0 0:15:59,0 0:02:29,0


3 42 Holzberg Kalju M 1961 54 M50 A2K SK 0:18:30,0 0:21:04,0 0:02:34,0


4 50 Põder Priit M 1963 52 M50 A2K SK 0:15:30,0 0:18:11,0 0:02:41,0


5 64 Kuusk Enn M 1946 69 M50 Püha Loomaaed 0:16:00,0 0:18:57,0 0:02:57,0


N                      


1 41 Veske Triin N 1986 29 N SK Kalju 0:06:30,0 0:09:21,0 0:02:51,0


2 56 Pajo Kristi N 1976 39 N RAVE RATTAKLUBI 0:06:30,0 0:09:29,0 0:02:59,0


3 61 Luik Merje N 1968 47 N A2K SK 0:22:00,0 0:24:59,0 0:02:59,0


N11                      


1 130 Esken Nora-Liis N 2005 10 N11   0:03:30,0 0:07:17,0 0:03:47,0


2 126 Viikoja  Vanessa N 2005 10 N11 SK Kalju 0:01:00,0 0:04:54,0 0:03:54,0


3 27 Niidu Marie-Lizette N 2007 8 N11 RAVE RATTAKLUBI 0:00:00,0 0:04:01,0 0:04:01,0


4 132 Õunapuu Kertu N 2005 10 N11   0:01:00,0 0:05:02,0 0:04:02,0


5 136 Maripuu Nele N 2004 11 N11   0:31:30,0 0:35:44,0 0:04:14,0


6 128 Juninen Mirelle N 2007 8 N11   0:00:00,0 0:04:15,0 0:04:15,0


7 125 Sillamaa Liisa N 2006 9 N11   0:03:00,0 0:07:21,0 0:04:21,0


8 106 Kiviselg Krethel N 2009 6 N11 RAVE RATTAKLUBI 0:05:00,0 0:09:25,0 0:04:25,0


9 131 Tõniste Marleen-Leonella N 2008 7 N11   0:03:00,0 0:08:01,0 0:05:01,0


N14                      


1 23 Jõekäär Brigita N 2003 12 N14 RAVE RATTAKLUBI 0:05:00,0 0:08:18,0 0:03:18,0


2 129 Tomson Tiia-Triin N 2001 14 N14   0:04:00,0 0:08:00,0 0:04:00,0


N17                      


1 25 Pajo Eva-Christine N 1998 17 N17 RAVE RATTAKLUBI 0:06:00,0 0:08:58,0 0:02:58,0


N50                      


1 59 Väin Aino N 1964 51 N50 A2K SK 0:22:00,0 0:25:00,0 0:03:00,0


 

Tillusõitude osalejad:




Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi/elukoht
1 Grete Marie Soovik 2009 Sindi
2 Karl Harald Soovik 2014 Sindi
3 Raian Kimmel 2009 Pärnu
4 Elerin Kimmel 2011 Pärnu
5 Trevor Aola 2011 Pärnu
6 Ramon Uibo 2010 Sindi
7 Karmen Uibo 2012 Sindi
8 Gerdo Liidemaa 2008 Sindi
9 Johanna Piiriste 2009 Sindi
10 Jesper Malias Õispuu 2009 Paikuse
11 Ken Erik Neutol 2010 Sindi
12 Mia Veverson 2009 Sindi
13 Gerda Anufrieva 2009 Sindi
14 Namik Bagirov 2009 Sindi
15 Sabrina Peterson 2011 Sindi
16 Lisandra Käärman 2013 Sindi
17 Kenert Valgenberg 2012 Sindi
18 Kaspar-Kennet Juninen 2013 Sindi
19 Hannah-Meribel Juninen 2013 Sindi
20 Isabella Markina 2012 Sindi
21 Brenet Juninen 2010 Sindi
22 Eliise Lasn 2010 Sindi
23 Kevin Metsaveer 2012 Sindi
24 Greeta Liisi Metsaveer 2009 Sindi
25 Krethel Kiviselg 2009 Uulu
26 Adrian Anufriev 2010 Sindi
27 Eva Maria Bahovski 2014 Sindi
28 Brita Tsukker 2009 Sindi
29 Sanna Tsukker 2012 Sindi
30 Samuel Laanela 2010 Pärnu
31 Laura Kupp 2009 Sindi
32 Lisanna Kupp 2010 Sindi
33 Eleriin Kroštein 2009 Sindi
34 Tristjan Hansalu 2009 Sindi
35 Gerret-Jens Mitt 2008 Sindi
36 Mirtel Akkaja 2010 Sindi
37 Heleene Lankov 2012 Sindi
38 Kristo Trummal 2012 Sindi
39 Keven Parts 2012 Sindi
40 Kerle Trummal 2010 Sindi