2000 m




Võistelja Klubi VKL Sõiduaeg Üldkoht VKL koht
Grete Alttoa Sõudekeskus Kalev N16 0:02:52 1 1
Aino Väin A2K NV 0:02:57 2 1
Eha Lehtoja Eha NV 0:03:05 3 2
Virgo Mitt Rave M14 0:03:14 1 1
Annika Stimmer KALEV N16 0:03:30 2 2
Richard Kiviselg Rave M14 0:03:34 3 2
Aleksander Aasav Kalev M14 0:03:36 4 3
Arurelia Käärats KALEV N16 0:03:36 5 3
Markus Järvsoo SK KALJU M14 0:03:48 6 4
Heike Tammann Kalev N16 0:03:48 7 4
Vanessa Viikoja SK KALJU N16 0:03:49 8 5
Rainer Järmut Paikuse M14 0:03:58 9 5
Rebeka Jürgenfeldt Kalev N16 0:04:01 10 6
Gevert Aola Kalev M14 0:04:01 11 6






4000 m




Võistelja Klubi VKL Sõiduaeg Üldkoht VKL koht
Indrek Vait Sõudespinning M 0:04:31 1 1
Marko Kadakas Sõudespinning M 0:04:54 2 2
Aigar Raja SK KALJU M 0:04:57 3 3
Anders Ennok Tammiste M 0:05:03 4 4
Aivar Vaus Sõudespinning MV 0:05:05 5 1
Jako Leidorp SK KALJU M 0:05:05 6 5
Roman Jõerand Kahesillaklubi M 0:05:07 7 6
Allan Jõgi Püha Loomaaed M 0:05:08 8 7
Väino Kaur SK KALJU M 0:05:10 9 8
Harry Järmut Püha Loomaaed M 0:05:15 10 9
Janno Järvsoo SK KALJU M 0:05:15 11 10
Marek Viikoja SK KALJU M 0:05:23 12 11
Keijo Hännikäinen Kiisa Kanged M 0:05:24 13 12
Marno Maasikas Nurme Ninja M 0:05:30 14 13
Tiina Kapten Sõudespinning N 0:05:30 15 1
Jan Loos Rave M18 0:05:30 16 1
Rando Kaseniit Maakad M 0:05:34 17 14
Meelis Ventsel Mišad ja Mašad M 0:05:34 18 15
Pirko Palu Sauga United M 0:05:35 19 16
Margus Mäeste Sauga United M 0:05:39 20 17
Gert Aola SK KALJU M 0:05:39 21 18
Verner Stolts Vallaviletsus M18 0:05:43 22 2
Peeter Tasane SK KALJU MV 0:05:48 23 2
Risto Liitmaa Sauga Sovhoos M 0:05:48 24 19
Egon Teesalu Sauga United M 0:05:48 25 20
Andra Laura Meeksa Sõudekeskus Kalev N 0:05:52 26 2
Janter Aniste Nurme Ninja M 0:06:03 27 21
Kristi Pajo Tammiste N 0:06:18 28 3
Triin Toode SK KALJU N 0:06:25 29 4
Mihkel Õun Kiisa Kanged M18 0:06:32 30 3
Anneli Pärand Sauga Sovhoos N 0:06:32 31 5
Reili Soosalu Vallaviletsus N 0:06:33 32 6
Krista Orav Sauga United N 0:06:46 33 7
Siiri Raadik Nurme Ninja N 0:07:00 34 8
Janely Palu Sauga United N 0:07:00 35 9
Kandela Õun Kiisa Kanged N 0:07:04 36 10
Gerli Taul Mišad ja Mašad N 0:07:08 37 11
Jane Liitmaa Sauga Sovhoos N 0:07:12 38 12
Einar Pogoretsky Tammiste M 0:07:21 39 22
Kärt Uibo Nurme Ninja N 0:07:23 40 13
Pille Viies Maakad N 0:07:27 41 14
Anu Halgma Sauga United N 0:07:31 42 15